Zaznacz stronę

Kochani w związku z dynamicznie rozwijającym się zagrożeniem ze strony koronawirusa i choroby COVID 19, PZD wydał komunikat, w którym na podstawie uchwały o zagrożeniu epidemiologicznym ze strony wyżej wymienionego wirusa,  zostają przesunięte terminy walnych zebrań w Rodzinnych Ogródkach Działkowych. W naszym ogrodzie, kwietniowe walne zebranie – nie odbędzie się. Termin zostaje przesunięty wstępnie na lipiec.  

Opłaty ogrodowe: ta sama uchwała stanowi, iż zarządy ROD są upoważnione do pobierania od działkowców z ROD zaliczek z tytułu opłat ogrodowych, przeznaczonych na funkcjonowanie ogrodów w 2020 roku. Zaliczka będzie pobierana w wysokości odpowiadającej opłatom wynikającym  z uchwał walnych zebrań (konferencji delegatów) podjętych w 2019 roku.   

W dniu 17.03.2020 w naszym w Naszym ogrodzie nie odbędzie się zebranie zarządu z przyczyn oczywistych.  Na bieżąco będziemy Was informować o nowych wiadomościach związanych z tą niecodzienną sytuacją, która rozwija się z dnia na dzień.

Cały komunikat PZD możecie zobaczyć tutaj:

http://pzd.pl/artykuly/23922/113/KOMUNIKAT-Krajowego-Zarzadu-PZD-z-dnia-11-marca-2020-r-w-sprawie-niezbednych-dzialan-organow-PZD-w-zwiazku-z-zagrozeniem-epidemiologicznym.html