Podczas ubiegłotygodniowego odbioru odpadów BIO, przez firmę SUEZ, przy opróżnianiu kosza tej frakcji okazało się, iż zawartością jego były gałęzie, liście oraz różne odpady roślinne (zdjęcie powyżej, zawartość kosza w śmieciarce). Zaistniała sytuacja została natychmiast wychwycona i udokumentowana przez Pracownika tejże firmy w postaci protokołu i zdjęć. Jak należy się spodziewać, wobec zaistniałego faktu zostaną wyciągnięte konsekwencje i można się spodziewać znacznej podwyżki opłat za wywóz śmieci. Jest to kolejna sytuacja ze złą segregacją odpadów z Naszej strony. Poniżej przytaczam link z ostatniego ostrzeżenia jakie otrzymaliśmy ze strony firmy świadczącej usługi wywozu odpadów.
„Poprawa funkcjonalności Alei Okrężnej”
Raport Realizacji Inwestycji: „Poprawa funkcjonalności Alei Okrężnej” Celem projektu jest sukcesywna modernizacja Alei Okrężnej w ROD „Złote Łany”, mająca na celu poprawę komfortu użytkowania,...